Aglomarmur

Aglomarmur złożony jest z wyselekcjonowanych odłamków skalnych (95% marmuru), połączonych specjalną żywicą poliestrową spełniającą rolę łącznika. Naturalne kruszywo sprawia, ze świetnie imituja parapety kamienne. Parapety wykonane z aglomarmuru absorbują temperaturę otoczenia, są bardzo trwałe (niełamliwe oraz odporne na scieranie) a dzięki gładkiej powierzchni łatwo je utrzymać w czystości, są nienasiąkliwe dzieki czemu nie ulegaja poplamieniu, odporne na promieniowanie UV oraz wilgoć.

Powierzchnia parapetu z konglomeratu jest polerowana, dzięki czemu uzyskuje się bardzo efektowny wygląd (płyta zachowuje połysk przez długi czas). Szeroki wachlarz kolorów w połączeniu z profesjonalną obróbką daje szeroką gamę rozwiązań i zastosowań.

Nasza oferta

{"arrow":"false","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"true","slide_to_show_owl":"5","slide_to_scroll_owl":"1","slide_margin_owl":"0","slide_padding_owl":"0","start_slide_owl":"0","slide_center_owl":"false","slide_autowidth_owl":"false","slide_freeDrag_owl":"false","height_auto_owl":"false","caption":"true","slide_rtl_owl":"false"}

Masz pytanie? Zadzwoń!

067 212 40 80

Nasze biuro

ul. Dębowa 20, Piła

© 2019 - FAKTORIA PIŁA
Projekt: Studio Horizon