Bramy segmentowe

Dlaczego wybrać właśnie bramę segmentową?

Głównie dlatego, że gwarantuje ona wygodę, maksimum bezpieczeństwa przy optymalnym zaoszczędzeniu powierzchni. A to dzięki genialnej i prostej zasadzie: brama segmentowa jest wykonana z tzw. segmentów, które są połączone ze sobą zawiasami. W ten sposób możliwe jest otwieranie bramy pionowo poprzez jej wygodne rolowanie się w górę pod sufit, bez zajmowania dodatkowej przestrzeni dla ruchu wahadłowego na zewnątrz, przed garażem.

Bramy segmentowe są wyjątkowo atrakcyjne, jeżeli chodzi o design: wysoka jakość materiału, najwyższej jakości proces produkcji i szeroka gama dodatkowego wyposażenia nadaje indywidualny wygląd każdej bramie – tak, żeby zachować architekturę domu i jednocześnie odpowiadać gustom.

Bramy uchylne

Z ruchem wahadłowym – z dobrą jakością i niską ceną Systemy automatycznych bram uchylnych

Sezamie otwórz się! Komfort za jednym naciśnięciem przycisku!

Czy myślisz o ulepszeniu swojego garażu i nadaniu jeździe jeszcze większego komfortu? Jest to bardziej prawdopodobne niż może się wydawać, ponieważ brama uchylna, która była testowana ponad milion razy, jest dostępna nie tylko w dużej liczbie modeli ale także w doskonałej cenie. Nieważne, czy wybierzesz bramę wykonaną ze stali czy drewna: Z produktami naszej firmy dostajesz gwarancję otrzymania niezbędnej wygody za niezwykle niską cenę.

Montaż bram jeszcze nigdy nie był tak prosty zarówno dla budowania jak i renowacji, jak bram garażowcyh Novoferm w rozmiarze wybranym przez klienta. Dzięki temu, że są one całkowicie zmontowane już w fabryce i wymierzone dokładnie pasują do gotowego garażu. Dlatego też- powiedzmy sobie szczerze- nadszedł czas na Twój wybór!

Nasza oferta

{"arrow":"false","pagination":"true","speed":"300","autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","loop":"true","slide_to_show_owl":"5","slide_to_scroll_owl":"1","slide_margin_owl":"0","slide_padding_owl":"0","start_slide_owl":"0","slide_center_owl":"false","slide_autowidth_owl":"false","slide_freeDrag_owl":"false","height_auto_owl":"false","caption":"true","slide_rtl_owl":"false"}

Masz pytanie? Zadzwoń!

067 212 40 80

Nasze biuro

ul. Dębowa 20, Piła

© 2019 - FAKTORIA PIŁA
Projekt: Studio Horizon